Ktoś o czymś.....


#1 2007-06-01 12:25:10

ktos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-31
Punktów :   
WWW

Stare forum a wątki

Na starym forum są wątki, których tutaj nie ma....czy one też zostaną przeniesione ?

Offline

 

#2 2007-06-01 16:41:47

PapaSmerf

Moderator/GF Moderator

Zarejestrowany: 2007-05-26
Punktów :   

Re: Stare forum a wątki

ktos napisał:

Na starym forum są wątki, których tutaj nie ma....czy one też zostaną przeniesione ?

Jeżeli na starym forum są jakieś wątki, w których aktualnie toczy się dyskusja to zostaną one przeniesione, tylko spokojnie - przeprowadzka forum (nawet małego - jakim było i jest nasze) to nie 5 minut....


Być cool to być sobą.....

Offline

 

#3 2007-06-02 12:36:19

apSolFent

Admin

Zarejestrowany: 2007-06-01
Punktów :   

Re: Stare forum a wątki

PapaSmerf napisał:

ktos napisał:

Na starym forum są wątki, których tutaj nie ma....czy one też zostaną przeniesione ?

Jeżeli na starym forum są jakieś wątki, w których aktualnie toczy się dyskusja to zostaną one przeniesione, tylko spokojnie - przeprowadzka forum (nawet małego - jakim było i jest nasze) to nie 5 minut....

PapaSmerf ma rację - ja od siebie dodam, że jak tylko uporamy się całkowicie z przenosinami to damy znać....
Wiedzcie, że to nie jest łatwe....

Offline

 

#4 2007-06-13 17:41:48

aqua

Moderator/GF Moderator

Zarejestrowany: 2007-05-23
Punktów :   

Re: Stare forum a wątki

tak prawdę mówiąc to jak przeglądałem stare forum to zbyt wiele tam nie znalazłem....także nie wiem z czym adminowie zwlekają..... no ale trudno

Offline

 

#5 2007-06-15 13:29:36

apSolFent

Admin

Zarejestrowany: 2007-06-01
Punktów :   

Re: Stare forum a wątki

aqua napisał:

tak prawdę mówiąc to jak przeglądałem stare forum to zbyt wiele tam nie znalazłem....także nie wiem z czym adminowie zwlekają..... no ale trudno

z niczym nie zwlekamy.... poza przeniesieniem for i kategorii jeszcze trzeba back-up ustawień na inny serwer, itd.....lada dzień....

Offline

 

#6 2007-06-16 14:01:03

forever

Admin

Zarejestrowany: 2007-05-23
Punktów :   

Re: Stare forum a wątki

back-up zrobiony, nowe forum od tej chwili staje się jedynym monitorowanym przez nas forum. W najbliższy czasie poprosimy o usunięcie poprzedniego forum.

Temat zamykam.


Podjąłem się administracji bo Wy mnie o to prosiliście..... :)
Zapraszam tutaj, nie zapomnij jednak wejść również tutaj

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rplifestyle.pun.pl www.moto-skc.pun.pl www.cabal.pun.pl www.ppserw.pun.pl www.nowaerakhorinisrp.pun.pl